Piszę, bo lubię

Ja o innych

Przez kilka ładnych lat byłem czynnym internautą. Mój obszar zainteresowań w naturalny  sposób lokował się w dziedzinie literatury i tak trafiłem na książkową grupę usenetową, której byłem bardzo "ruchliwym" użytkownikiem, a właściwie jestem nim do dziś. Moja aktywność przejawiała się m.in. w pisaniu krótkich recenzji przeczytanych książek, publikowanych tam pod tagiem [przeczytane]. Udzielałem się także w serwisie książkowym BiblioNetka, którego ojcami (a raczej matkami) założycielami były osoby w dużej części wywodzące się z grupy pl.rec.ksiazki. Tam również pisywałem recenzje, które miały swoich zadeklarowanych fanów. Recenzje i opinie o książkach publikowałem w serwisie w latach 2004-2006. Po rezygnacji, z różnych przyczyn, z aktywności w BiblioNetce założyłem blog literacki na portalu Onet.pl, pod nazwą "Ja, woy". Woy to był (i jest) mój tradycyjny nick internetowy; mam wrażenie, że lepiej jestem z nim identyfikowany, niż ze swoim osobistym imieniem i nazwiskiem. Ujawniam się tu oficjalnie, choć pewnie już dla nikogo, kto mnie zna od tej strony, nie jest to żadną tajemnicą.

Obecnie recenzji nie pisuję. Ostatnią, na temat Prousta, popełniłem w roku 2009. Straciłem jakoś motywację, i do recenzowania, i do udzielania się publicznego w sieci w ogóle. Nie jest to jednak moje ostatnie słowo, internet kusi i nie jest wykluczone, że reaktywuję bloga już w swojej własnej, prywatnej przestrzeni sieciowej, w swojej osobistej domenie. Wszystko w swoim czasie. 

A tymczasem zapraszam do archiwum. Aby wejść do działu recenzji, kliknij ten obrazek:

Do poszczególnych zestawów recenzji, pogrupowanych wg lat, można dostać się od razu, poprzez linki poniżej:

2004 cz. I

2004 cz. II

2005 cz. I

2005 cz. II

2006 cz. I

2006 cz. II

2007 cz. I

2007 cz. II

2008-2009
R E K L A M A


Poradnik finansowy: najlepsze produkty bankowe, kalkulatory, doradcy online, wnioski. Weź tani kredyt, załóż konto lub lokatę. Pomożemy.


Wejdź tędy.